Antalya Panjur

Antalya Panjur Sistemleri

Antalya Panjur Sistemleri yalıtımda konusunda çok yüksek verim sağlar. Monoblok Panjur Sistemini, ipli mekanizma, motorlu mekanizma, ipli redüktörlü mekanizma veya çevirme kollu mekanizma ile çalıştırmak tamamen sizin bütçenize bağlı olarak tercihinizdir. Monoblok panjurlara ayrıca sineklik montajı da yapılabilmektedir. Panjur lamel ve profil rengi olarak zengin renk kartelasına sahiptir.

Ev, ofis, villa , hangarlarınıza mükemmel bir uyum sağlayan Monoblok Panjur sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusu ile dış cephe güzelliğini bozmadan ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, fevkalade görünümü ve çalışma şekli ile bulunduğunuz mekana profesyonel çözüm üretiyor.

Gizli panjuru diğer panjur sistemlerinden ayıran en can alıcı özelliği duvara değil pencere üzerine montajı yapılıyor olmasıdır. Bu sebeple, monoblok panjurlar mevcut pvc pencere üzerine uygulanamaz.Uygulanamaz diyorsak monoblok yerine dıştan takma panjur modellerimize göz atınız.

Kapı ve pencerenin montajı yapılırken panjur, doğrama ile beraber üretilir doğrama ile birlikte yerine montajı yapılır. Bu yüzden monoblok panjur adını almıştır.

Antalya Monoblok Gizli Panjur Sistemleri Özellikleri

– Ahşap desenli olarak ve birçok renk olarak üretilebilmektedir.
– Manüel (ipli) panjur, motorlu panjur (elektrikli panjur) ve kumandalı panjur olarak tercih sunulabilmektedir.
– Lamel kalınlıkları olarak 52 mm , 39 mm olarak çeşit göstermektedir. Plastik Lamel ya da alüminyum lamel olarak seçilebilmektedir.
– İyi bir yalıtım için lamellerin içerisine poliüretan köpük dolgusu yapıldıktan sonra bütün lamellerin kenarlarına plastik tapa ile kapama yapılmaktadır.

-Antalya Monoblok Gizli Panjur Sistemlerinin kullanılması doğramanıza ekstra bir güvenlik sağlamaktadır.

Ayrıca motorlu panjurlarda dışarıdan müdahale ile açılması öyle kolay değildir.
– Panjur sistemleri evinizdeki kapı ve pencerelerinizin ısı yalıtımını %40 daha fazla koruma sağlamaktadır.

Antalya Monoblok Gizli Panjur Sistemleri kutu ölçüsü itibarı ile değişiklik göstermektedir. 19’luk panjur kutusu ile en fazla 220 cm panjur yüksekliği baz alınır. 21’lik panjur kutusu ile 240 cm, 23’lük panjur kutusu ile de 260 cm kadar yüksekliği kapatabilirsiniz. Stor Sineklik uygulaması 23’lük panjur kutusuna çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir.